Nedjelja, 26 listopada, 2025

Željezničar danas dočekuje Slogu, Plavi mogu prići Sarajevu na samo jedan bod zaostatka

Pročitajte i ovo

Dva posljednja duela 30. kola WWin lige Bosne i Hercegovine igraju se danas, a sastaju se Željezničar i Sloga Meridian te GOŠK i Posušje.

Željezničar se nalazi na četvrtom mjestu i eventualnom današnjom pobjedom mogli bi prići trećeplasiranom Sarajevu na samo jedan bod zaostatka. Plavi igraju promjenjivo u posljednje vrijeme s porazima u gostima i pobjedama na domaćem terenu pa se navijači danas nadaju novom trijumfu na Grbavici.

Sloga potpuno rasterećena dolazi u glavni grad BiH budući da se nalazi na petom mjestu bez šansi za prilazak Željezničaru, ali i ispadanju iz lige. Nalaze se u krizi rezultata budući da su nanizali tri uzastopna poraza zbog čega je došlo i do razlaza s trenerom Nedimom Jusufbegovićem.

GOŠK će u Gabeli dočekati Posušje u još jednoj utakmici koja ništa ne znači domaćinu koji je već odavno putnik u niži rang. Uvezali su čak osam poraza uzastopno i trebat će im pravo čudo da taj niz ne zadrže i do kraja sezone.

Posušje se nalazi u opasnoj zoni s dva boda zaostatka za Radnikom kojem može prepustiti deveto mjesto u slučaju da danas trijumfuju u Gabeli. Znatno su popravili igru u posljednje vrijeme pa su tako osvojili devet bodova u posljednja četiri kola, što im i daje nadu da mogu uspjeti u konačnom cilju.

Utakmicu s Grbavice prenosi MY TV, a možete je pratiti uživo i na portalu Klix.ba u tekstualnom prijenosu. Susret iz Gabele je na kanalima Arene Sport.

Parovi:

17:30 Željezničar – Sloga

19:45 GOŠK – Posušje

Najnovije vijesti

Barcelona – Real 4:3. Spektakularan El Clasico. Barcelona je na korak do titule

U 35. KOLU španjolske La lige Barcelona je na domaćem terenu u nevjerojatnoj utakmici pobijedila Real Madrid rezultatom 4:3....

Povezane vijesti