Petak, 29 ožujka, 2024

Bayern jedva svladao Freiburg, kriza forme nije gotova (VIDEO)

Teže od očekivanog europski prvak je upisao nova tri boda.

U sklopu 16. kola Bundeslige Bayern je tijesno, golom u drugom poluvremenu svladao Freiburg rezultatom 2:1 i iskoristio remi RB Leipziga kojem je pobjega ne četiri boda.

Počelo je obećavajuće za prvake Europe s obzirom da su poveli već u sedmoj minuti fantastičnom akcijom. Serge Gnabry je probio svoju desnu stranu, dao nisko prema rubu kaznenog prostora, a tamo Thomas Müller fantastično prvim dodirom izbacuje Roberta Lewandowskog u zicer pred drugim Müllerom, Florianom. Poljak je neumoljiv i to je 1:0.

Lijepu akciju za vodeći gol pogledajte ovdje.

S ovim se rezutatom ušlo u drugo poluvrijeme, a u 62. minuti stiglo je izjednačenje gostiju. Korner je izveden s desne strane, loptu je prebacio Nicolas Hofner prema drugoj vratnici, a tamo glavom opet reagira Nils Petersen, koji prebacuje loptu preko crte. Obrana Bayerna bez uspjeha je pokušala izbaciti loptu iz gola.

Izjednačujući gol pogledajte ovdje.

Ipak, Bavarci uspjevaju doći do pobjedonosnog pogotka u 74. minuti. Lopta je od Kimmicha preko Alaba i Daviesa stigla do Comana. On ubacuje s lijeve strane u kazneni prostor, a tamo Leroy Sane vješto spušta loptu prema Mülleru koji neometan smješta loptu s poludistance u kut mreže za konačnih 2:1.

Ovdje pogledajte odlučujući pogodak.

Bayern je i dalje vodeći, dok je Freiburg solidan deveti.

Najnovije vijesti

Barcelona nadigrala Napoli i prošla u četvrtfinale

Nogometaši Barcelone plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su u dvije utakmice bili bolji od Napolija....