Petak, 29 ožujka, 2024

EUROPSKA LIGA: Partizan izgubio na domaćem terenu

U 3. kolu Konferencijske lige nogometaši Partizana poraženi su na svom terenu od Genta 1:0, ali su i dalje u dobroj poziciji za prolazak u nokaut fazu.

Belgijska ekipa je bolju igru u drugom poluvremenu krunisala golom Gumsa u 59. minuti, a Partizan do kraja nije uspio doći barem do jednog boda.

Najbolje dvije prilike imao je stoper Vujačić koji je u finišu pogodio prečku udarcem iz velike daljine, a potom je njegov pokušaj glavom odbranio golman gostiju.

Bh. reprezentativac Siniša Saničanin odigrao je cijeli meč za Beograđane, a iste ekipe će se sastati u 4. kolu za 14 dana kada će Gent biti domaćin u Belgiji.

U ovoj grupi nešto ranije sastali su se Anorthosis i Flora, a na kraju je bilo 2:2. Gent je lider s maksimalnih devet bodova, Partizan ima šest, a Anorthosis i Flora po jedan.

Rezultati 3.kola Europske lige:

Najnovije vijesti

Barcelona nadigrala Napoli i prošla u četvrtfinale

Nogometaši Barcelone plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su u dvije utakmice bili bolji od Napolija....