Utorak, 16 kolovoza, 2022

Everton ponovno pobjeđuje, u gostima slavio protiv Fulhama

Nakon tri uzastopna poraza, Everton je stigao do pobjede. U gostima je slavio protiv skromnog Fulhama rezultatom 3:2…

Nakon četiri pobjede u prva četiri kola, Everton u naredna četiri kola nije upisao nijednu pobjedu. Taj niz je prekinut u devetom kolu u kojem je u gostima svladao Fulhama s 3:2.

Fulham je tako upisao već sedmi poraz ove sezone, a toliko ima još samo posljednjeplasirani Sheffield United.

U ovom susretu već u prvoj minuti napao se u zaostatku, a vodstvo gostiju iskreirali su ponajbolji igrači Evertona s početka sezone Richarlison i Calvert-Lewin. Brazilac je ubacio s lijeve strane loptu u peterac gdje je na nju natrčao Calvert-Lewin i zabio za vodstvo.

Fulham je izjednačio u 15. minuti nakon brze i lijepe akcije, odlično se ubacio Bobby Reid i poslao loptu u mrežu nakon asistencije Cairneyja.

Do odlaska na odmor gosti postižu još dva gola, Calvert-Lewin i Doucoure odvode Ancelottijevu momčad do ugodnih 3:1.

U drugom dijelu Fulham dolazi do smanjenja zaostatka pogotkom Rubena Loftus-Cheeka u 70. minuti, ali više od toga ipak nije uspio napraviti.

Najnovije vijesti

Željezničar u Mostaru iznenadio Zrinjski

Nogometaši Željezničara pobijedili su kao gosti Zrinjski rezultatom 2:1 u okviru 2. kola M.tel Premijer lige i tako su...