Subota, 27 travnja, 2024

Evo gdje gledati utakmice Lige prvaka

VEČERAS s početkom u 21 sat igraju se prve dvije uzvratne utakmice osmine finala Lige prvaka. Bayern, koji je u krizi, pred susretom je na Allianz Areni u kojem će morati nadoknaditi poraz iz prve utakmice protiv Lazija, dok će Paris Saint-Germaina protiv Real Sociedada na San Sebastianu pokušati potvrditi pobjedu iz prve utakmice.

Njemački prvak u ovom trenutku zaostaje velikih deset bodova za Bayerom u Bundesligi i predaja titule momčadi iz Leverkusena sve je bliže. Problema ima i u Ligi prvaka u kojoj je u prvoj utakmici osmine finala izgubio od rimskog Lazija 0:1. Jedini gol na toj utakmici postigao je Ciro Immobile s bijele točke u 69. minuti.

Utakmica se igra uz prijenos na Arena Sport 1.

PSG ima 2:0 pred uzvrat, ali i problem s Mbappeom

Situacija francuskog prvaka puno je komotnija. Golovima Kyliana Mbappea i Bradleyja Barcelone pariški klub je osigurao 2:0 u prvom susretu protiv Real Sociedada. To mu jamči nešto mirniji uzvrat premda tek treba vidjeti za kakvu će se postavu odlučiti Luis Enrique i što donose minute na stadionu u Španjolskoj.

Enrique je na konferenciji za medije izbjegavao pitanja o Mbappeu i njegovom odlasku na kraju sezone, a nije mu zajamčio niti punu minutažu u ovoj utakmici. Prije više od mjesec dana odigrao je posljednju utakmicu u kojoj je nastupio svih 90 minuta. U ovoj sezoni je na učinku od 32 gola i sedam asistencija u 33 odigrana susreta.