Srijeda, 19 siječnja, 2022

Francuska ipak prejaka za hrabru Hrvatsku!

Hrvatska je Europsko prvenstvo u Mađarskoj i Slovačkoj otvorila porazom od Francuske u Szegedu 27:22

Francuska je puno bolje otvroila utakmicu i povela 7:2 te navela hrvatskog izbornika Hrvoja Horvata da prvi put pozove minutu odmora. Po povratku na teren ostavili smo Francuze osam minuta bez gol, a no kako ni nama napad nije naših rukometaša nije funkcionirao nismo se uspjeli približiti na više od tri gola zaostatka.

Iako smo i promašili neke zicere koje nismo smjeli, u završnici smo se uspjeli približiti Francuzima na samo minus dva, koliko je i bila razlika na poluvremenu (13:11).

U nastavku držali su Francuzi tri do četiri gola razlike, a da ne odu na veću razliku brinuo se Pešić.

U 47. minuti isključena su čak tri igrača, a između ostalih plavim karton dobio je Mandić zbog udaranja protivnika u glavu, pa će sve to završiti pred disciplinskog komisijom.

Francuzi su u jednom trenutku imali i plus pet, najviše što smo uspjeli je vratiti se bilo je na minus tri, da bi na kraju završilo 27:22.

Ivan Čupić sa šest i Tin Lučin s četiri gola predvodili su Hrvatsku, dok su Hugo Descat sa sedam i Dika Mem sa šest golova bili najefikasniji kod Francuske.

Najnovije vijesti

Poznata cijena ulaznica za utakmicu Hajduk-Velež

Započela je prodaja ulaznica za pripremne utakmice Hajduk – Velež i Hajduk – Varaždin koje se igraju u subotu...