Četvrtak, 28 ožujka, 2024

JE LI OVO MOGUĆE!!! Liverpool šokantno primio čak sedam pogodaka

Aston Villa je ostvarila i treću pobjedu u prva tri kola i to jednu od najvećih u modernoj povijesti poznatog kluba iz Birminghama. Villa je s čudesnih i teško objašnjivih 7:2 pregazila aktualnog engleskog prvaka Liverpoola.

Liverpool je bio apsolutni favorit na ovom susretu, ali ono što im se dogodilo je nešto što nisu mogli niti sanjati.

Ekipa Aston Villa došla je do vodstva u 4. minuti nakon velike greške Adriana, a gol je postigao Watkins.

Isti igrač pogodio je za 2:0 u 22. minuti. Liverpool je u igru vratio Salahu 33. minuti, ali samo dvije minute kasnije bilo je 3:1, a gol je postigao McGinn.

Do kraja poluvremena viđen je još jedan gol i to u 39. minuti, kada je za 4:1 treći gol na utakmici postigao Watkins.

U drugom poluvremenu viđena su još četiri gola. Prvo je Barkley u 55. minuti postigao gol za 5:1, a ubrzo je Salah smanjio na 5:2.

Nogometaši Aston Ville nisu htjeli da prestanu sa napadima, te su postigli još dva gola. Na 6:1 povisio je Grealish u 66. minuti.

Upravo Grealish postavio je konačan rezultat ove utakmice u 75. minuti utakmice kada je rutinski matirao Adriana.

Do kraja utakmice bilo je još nekoliko prilika na obje strane, ali mreže se više nisu tresle, te je ostalo 7:2 za Aston Villu.

Najnovije vijesti

Barcelona nadigrala Napoli i prošla u četvrtfinale

Nogometaši Barcelone plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su u dvije utakmice bili bolji od Napolija....