Četvrtak, 28 ožujka, 2024

Manchester City dominirao, West Ham ipak uzeo bod

U prvom subotnjem susretu šestog kola engleske Premier lige West Ham je ugostio Manchester City i izborio remi 1:1…

Manchester City nastavlja s toplo-hladno igrama, a novi rezultat ispod očekivanja upisan je na gostovanju kod West Hama. City je samo remizirao 1:1 u susretu u kojem je imao apsolutnu dominaciju, ali nije realizirao brojne prilike.

West Ham igra dobro u zadnje vrijeme te je potvrdio tu dobru formu i u ovom susretu u kojem se dobro i disciplinirano branio.

Domaćin je čak i bolje otvorio utakmicu i došao je do pogotka već u 18. minuti kada je Coufal ubacio s desne strane, a Michail Antonio škaricama zabio s igračem na leđima. Rijetko viđen i fantastičan pogodak.

City se vratio u utakmicu u 51. minuti preko Phila Fodena koji je ušao na početku drugog poluvremena umjesto Sergija AgueraJoao Cancelo je prošao i ubacio s lijeve strane, lopta je došla u sredini do Fodena koji se dobro snalazi i zabija.

Do kraja susreta City je bio opasniji, Mahreza su milimetri dijelili do pogotka u 93. minuti, no rezultat se nije mijenjao i ostalo je 1:1.