Srijeda, 19 siječnja, 2022

Marko Pjaca zabio krasan gol, Torino ipak bez pobjede protiv Empolija

Torino nije uspio doći do pobjede protiv Empolija. Sjajno je krenuo, Marko Pjaca bio je strijelac jednog od dva gola Torina u prvih 15 minuta, ali nije bilo dovoljno…

Ivan Jurić opet ne može biti zadovoljan i opet može razbijati glavu zbog ishoda susreta. Puno puta ove sezone Torino je igrao jako dobro, ali na kraju rezultat nije bio dobar, a ovaj put imao je 2:0, bio bolji protivnik, no ostao s igračem manje u 32. minuti i na kraju se morao zadovoljiti bodom.

Poveo je u desetoj minuti pogotkom Tommasa Pobege, a pet minuta kasnije već je bilo 2:0 zahvaljujući Marku Pjaci.

Pjaca je primio loptu na lijevoj strani, projurio pokraj Petra Stojanovića i vukao loptu paralelno s golom dok nije pronašao prostor za udarac te s ruba kaznenog prostora pogodio u sam donji kut.

Sve je išlo na stranu Torina, ali nije se tako i nastavilo.

U 32. minuti Wilfried Singo zaradio je isključenje, a Jurić je povukao Pjacu van iz igre i pokušao učvrstiti defenzivu.

Međutim Empoli se potpuno vratio. Prvo je Simone Romagnoli smanjio od,mah nakon isključenja Singa, a zatim je u 72. minuti La Mantia pogodio za 2:2.

U međuvremenu bilo je prilika na obje strane, u završnici su gosti mogli čak i do pobjede, ali ostalo je 2:2.

Za razliku od Pjace koji je dobro odradio 35 minuta provedenih na terenu, Josip Brekalo ostao je na klupi.

Najnovije vijesti

Poznata cijena ulaznica za utakmicu Hajduk-Velež

Započela je prodaja ulaznica za pripremne utakmice Hajduk – Velež i Hajduk – Varaždin koje se igraju u subotu...