Utorak, 16 travnja, 2024

Montpellieru luda utakmica sa sedam golova, ostatak lige škrto (VIDEO)

Odigrane su četiri utakmice 11. kola francuske Ligue 1, a posebno je uzbudljiv bio susret u Montpellieru gdje je u prvom dijelu palo čak šest golova, dok je na ostala tri susreta ukupno palo četiri pogotka.

Montpellier je na svom stadionu u konačnici slavio protiv Strasbourga rezultatom

Prvo poluvrijeme je bilo apsolutno nevjerojatno, palo je šest golova i to po tri sa svake strane, a to se ne viđa često.

Utakmica je krenula fenomenalno za domaćine, koji su već nakon 13 minuta vodili 2:0. Prvo je Mendes u osmoj minuti zabio na dodavanje Savaniera, da bi pet minuta kasnije Delort lijepim udarcem glavom matirao gostujućeg vratara za povećanje vodstva.

Pogodak Mendesa pogledajte OVDJE.

Pogodak Delorta pogledajte OVDJE.

No, umjesto jednosmjerne utakmice gosti se vraćaju s dva kaznena udarca u razmaku od četiri minute. Prvo je Lala zabio u 22. minuti, a gol možete pogledati OVDJE.

Da bi samo četiri minute kasnije rezultat poravnao Diallo također iz kaznenog udarca, pogodak pogledajte OVDJE.

Međutim, tu nije bio kraj uzbuđenjima u prvom dijelu jer smo do odmora vidjeli još po jedan gol s obje strane. Delort u 31. minuti zatvorio dodavanje Ristića te glavom doveo domaćine u ponovno vodstvo, gol pogledajte OVDJE.

U 45. minuti Ajorque zabija na asistenciju Lale i vraća Strasbourg u utakmicu, pogodak pogledajte OVDJE.

No, to je bio samo labuđi pjev gostiju jer smo u nastavku gledali samo jednu ekipu na terenu. Domaćini su potpuno dominirali, a kao kruna bolje igre stigao je gol Laborde u 68. minuti, kojim je Montpellier stigao do tri boda.

Pogodak Laborde pogledajte OVDJE.

U prvoj utakmici dana Nantes i Metz su remizirali rezultatom 1:1. Kolo je u 29. minuti doveo Kanarince u vodstvo, no na samom kraju prvog dijela Leya iz kaznenog udarca postavlja konačan rezultat.

Lens je s bijele točke Riparta u 62. minuti slavio kod fenjeraša Reimsa rezultatom 0:1. Pogodak pogledajte OVDJE.

Lens je istim rezultatom pobijedio kod Dijona, strijelac jedinog gola bio je Kalimuendo u 23. minuti.