Petak, 29 ožujka, 2024

NK Široki razbio Radnik na Pecari

U posljednjoj utakmici 15.kola Premijer lige BiH NK Široki je na svojoj Pecari uvjerljivom igrom slavio protiv bijeljinskog Radnika rezultatom 4:0.

Od prve minute Široki je znao što traži u ovom susretu. Shodno tomu i ne čudi što je obrana gostiju pokleknula već u 4.minuti susreta.

Sjajan centaršut Ćorića na drugoj je stativi pronašao Jovića koji bez problema pogađa za prednost Širokog. Nastavio je domaći tim i dalje u tom tonu, redale su se prigode no do 24.minute uzbuđenja nije bilo.

Tada prvu i jedinu šansu u prvom dijelu imaju gosti kada Vušurović pronalazi Šarića koji šutira tik kraj stative. Kazna je stigla samo 6 minuta kasnije kada Jović šutira, golman Kozić ispušta loptu koju ‘kupi’ Stipe Jurić i pogađa za 2:0. Samo dva minuta kasnije sva priča u ovom susretu je završena.

Opet je loptu ubacio Dino Ćorić, ona pogađa nekog od igrača Radnika a prihvaća je večeras sjajni Toni Jović i posprema je u mrežu za 3:0 i s tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme.

I u drugom poluvremenu igralo se živo no Široki kao da se zadovoljio sigurnim vodstvom i malo spustio nogu s gasa. To su iskoristili gosti koji su stvorili par lijepih prigoda no gol nisu postigli. Uradio je to zato Široki u 71.minuti kada je Brekalo lijepo ubacio a sjajno reagira mladi Kristijan Medić koji pogađa za velikih 4:0. Već je u 76.minuti 5:0 i pravi potop tima iz Bijeljine.

Ovaj put Medić je asistent a Angelov strijelac. Do kraja nije bilo promjena i Široki je zabilježio najsigurniju pobjedu ove sezone.