Četvrtak, 28 ožujka, 2024

Pogledajte fantastičan gol u beogradskom Večitom derbiju

PARTIZAN i Crvena zvezda su u velikom derbiju 9. kola sprskog prvenstva odigrali 1:1. U naelektriziranoj atmosferi Zvezda je povela u 26. minuti prekrasnim golom Osmana Bukarija. Ganac je na rubu šesnaesterca sjajno natrčao na odbijenu loptu poslije kornera te je topovskim volejem od stative pospremio u gol.

To mu je bio već sedmi gol u 10. nastupu ove sezone, a čak tri je zabio u kvalifikacijama za Ligu prvaka u kojima je Crvena zvezda ispala od Maccabija iz Haife. Partizan je do boda došao golom Natcha iz penala u 56. minuti.

Inače, ulozi u srpskom prvenstvu su ove sezone ogromni jer će prvak sljedeće kolo izravno ući u skupine Lige prvaka, a drugoplasirani će u kvalifikacije. Partizan već ima ogroman zaostatak za najvećim rivalom.