Petak, 29 ožujka, 2024

Pogledajte Vlašićevu golčinu Atalanti

TORINO je u 4. kolu Serie A izgubio u gostima od Atalante 3:1. Nikola Vlašić je bio u početnoj postavi gostiju koji su do 77. minute vodili 2:0 golovima Koopmeinersa iz penala u 45. te golom istog igrača u 47. minuti.

No, Torino se vratio u igru u 77., kad je Pellegri odigrao odličnu loptu u šesnaesterac, Vlašić ju je primio i onda strašnim udarcem s desetak metara zabio golčinu za 2:1.

Sedam minuta kasnije Koopmeiners je iz penala za 3:1 došao do hat-tricka. Vlašiću je ovo bila druga uzastopna utakmica u kojoj je zabio gol za Torino u koji je ove sezone došao na posudbu iz West Hama. U prošlom kolu mu je pripisan gol u pobjedi protiv Cremonesea kod kojeg mu je pomogao protivnički branič.