Petak, 29 rujna, 2023

Southampton dobio novog trenera, Hrvati neće biti zadovoljni

Pročitajte i ovo

Hrvatski reprezentativci Duje Ćaleta-Car i Mislav Oršić i službeno su dobili novog trenera. Nakon smjene Nathana Jonesa, klupu je privremeno preuzeo Španjolac Rubén Sellés, a nakon pobjede nad Chelseajem, klub je potvrdio da španjolski stručnjak ostaje.

– Southampton može potvrditi kako je Rubén Sellés imenovan za glavnog trenera prve momčadi do kraja sezone 2022/23., stoji u objavi zadnje momčadi Premiershipa na društvenim mrežama.

Tako će Sellés momčad voditi sutra na gostovanju kod Leedsa, a onda i u sljedećem periodu u kojem će Southampton loviti spas i ostanak u elitnom razredu engleskog nogometa. To su loše vijesti za Oršića i Ćaletu-Cara jer se čini da ih Selles, baš kao ni Jones, ne vidi kao ozbiljne članove svoje momčadi.

Oršić je zadnji put za Southampton igrao prije gotovo mjesec dana, a zadnje četiri utakmice nije bio u planovima trenera, a najviše čudi činjenica da je čak tri puta bio na tribinama. Ista je sudbina i drugog Hrvata u klubu, a izgledno je kako ćemo ovome scenariju svjedočiti i u nastavku sezone.

Najnovije vijesti

MILAN – NEWCASTLE 0:0 Milan se ispromašivao, Englezi nemoćni

POČELA je grupna faza Lige prvaka. U skupini F od 18:45 prvi su dvoboj odigrali Milan i Newcastle na...

Povezane vijesti