Srijeda, 19 siječnja, 2022

Upozorenje Hrvatskoj: Srbija razbila Ukrajinu

Krenulo je Europsko rukometno prvenstvu u Mađarskoj i Slovačkoj, a uvjerljivu pobjedu u prvom dvoboju naše C skupine ostvarila je Srbija nad Ukrajinom, završilo je 31:23.

Ukrajinci su imali tek jedno vodstvo, ono na početku 1:0, a sve nakon toga bilo je u znaku Srbije koja je već do poluvremena otišla na plus šest (17:11).

Srbija je u drugom poluvremenu u dva navrata imala i plus 12, da bi Ukrajinci do kraja ipak ublažili poraz.

Srbe je predvodio Kukić sa sedam golova, Radivojević je dodao pet. Kod Ukrajinaca Horiha je zabio šest.

U drugom dvoboju skupine C u prvom kolu od 20.30 sati igraju Hrvatska i Francuska.

U drugom kolu igraju Hrvatska – Srbija te Francuska – Ukrajina.

Najnovije vijesti

Poznata cijena ulaznica za utakmicu Hajduk-Velež

Započela je prodaja ulaznica za pripremne utakmice Hajduk – Velež i Hajduk – Varaždin koje se igraju u subotu...