Četvrtak, 28 ožujka, 2024

Velež protiv davljenika Krupe ispustio tri boda u finišu utakmice

Krupa i Velež podijeli su bodove  odigravši 1:1u utakmici 15. kola Premijer lige BiH.

Prvo poluvrijeme donijelo je prilike na obje strane, ali se mreže nisu tresle. Nastavak je donio nešto mirniju igru, a onda je “zamirisalo” na tri boda Veleža. U 77. minuti Fejsal Mulić je pogodio sa bijele tačke za 0:1, pa su domaći morali krenuti još ofanzivnije.

Isplatilo im se pet minuta kasnije. Ajdin Redžić je lijepo ubacio, a Miloš Aćimović koji je malo prije toga ušao u igru, pospremio je loptu u mrežu za konačnih 1:1.

Nakon 15. odigranih kola Velež je sedmoj poziciji sa 23 osvojena boda, dok je Krupa pretposljednja sa devet osvojenih bodova.