Petak, 29 ožujka, 2024

Vranješ razbio mobitel službenom predstavniku Borca nakon što je zamijenjen u prošlom meču

Fudbaleri Borca u rezultatskoj su krizi. Banjalučani su u tri posljednje utakmice ostali bez pobjede, a od mogućih devet osvojili su tri boda.

Dva domaća susreta protiv Željezničara i Tuzla Cityja, te gostovanje u Trebinju kod Leotara okončani su identičnim rezultatima – 1:1.

Borac je trenutno na petoj poziciji sa 19 osvojenih bodova, 11 manje od lidera Zrinjskog, a ovi rezultati nikako ne mogu zadovoljiti navijače, ali ni ljude u klubu.

Da nešto ne štima u redovima aktuelnog prvaka BiH potvrđuje i situacija iz drugog poluvremena meča protiv Tuzla Cityja, odnosno 76. minute, kada je trener Nemanja Miljanović iz igre izveo Stojana Vranješa, a na teren poslao Panagiotisa Moraitisa.

Kapiten Borca je došao do klupe, od službenog predstavnika kluba uzeo je mobilni telefon i razbio ga.

Moja ljubav prema klubu je puno veća od vaše mržnje prema meni“, napisao je poslije utakmice Vranješ na svom Instragramu, ali nije otkrio kome je poruka upućena.

Faktor piše da je “mig” za izmjenu stigao od ljudi koji nisu struka, a da je kapiten Banjalučana razbio telefon službenog predstavnika Nemanje Dojčinovića, koji je u srijedu sjedio na klupi Borca.